Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

17GHz PtMP sicetelecom.it

WIFI, LTE, dvoubodové spoje, antény atd. Vlákna zaměřené přímo na problematiku MikroTik/RouterBoard a Ubiquiti prosím směrujte do příslušného fóra, viz výše.
Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Re: 17GHz PtMP sicetelecom.it

Příspěvekod okoun » 9 years ago

Ó, jedinečný Okoune, byl bys tak laskav a nechal nás, ubohé červy nahlédnout do tajů Tvé mysli, ó Veliký. Naše ubohé mozky nejsou schopny prohlédnout velikost Tvých myšlenek a pochopit korelaci poměru celkového počtu klientů subjektu s ekonomikou provozu licencovaného spoje. Víme, že Tě nejsme hodni, ale přesto prosíme. Osviť nás velikostí svého ducha a my Tě za to budeme velebit do konce našich dnů, ó Veliký.


....Asi tak stejně jako vaše 2 stánky A4, které vyplodily tento balast.... já tu nejsem za chytrolína co tu káže jaké zařízení se bude masivně nasazovat

Nevím opravdu proč máš tak nechápavou hlavu. Pokud mám víc zákazníků a dobře vedu podnik, tak logicky mám i více prostředků na to zvelbovat síť a to znamená zlepšovat infrastrukturu, tedy u RR spojů: spoje ve volných pásmech předělávat na spolehlivější licencovaná a nečekat na to až se nějakou trouba vedle ukáže s PBM10 s WIFI 17GHz alliance či jak se to jmenuje :evil:
Teď dáváme na 200 zákazníků MP360 či MP600, ale prostě poplatek za licenci by už byl zbytečně moc, když to zatím dobře funguje.
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Uživatelský avatar
stepan.benes
Příspěvky: 818
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stepan.benes » 9 years ago

Ladik píše:Klidek.
Vsichni tu jasne pisou at napisete jasne udaje, cenu apod a Vase reakce "nula" tot vse, nevidim tam nic jineho "O VELIKY" :-(


Základní údaje jsou na stránkách výrobce. Pokud nedostačují a máte nějaké konkrétní dotazy, můžete je směrovat na nás - ideálně mailem, telefonicky, atd. V dohledné budoucnosti budou další informace i na připravovaném webu a eshopu. Členové ISPA byli se spojem seznámeni na workshopu přednostně a měli možnost si otestovat nasazený spoj v reálném prostředí.

Nejsme schopni sledovat realtime všechny možné Internetové diskuze a přepisovat informace do nich. A upřímně se mi do toho ani nechce, protože se diskuze skorem vždycky chytne nějaký troll, který informace překroutí k obrazu svému a pak slintá nesmysly. A že se jich tu pár najde ...
0 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!

Uživatelský avatar
stepan.benes
Příspěvky: 818
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stepan.benes » 9 years ago

okoun píše:
Ó, jedinečný Okoune, byl bys tak laskav a nechal nás, ubohé červy nahlédnout do tajů Tvé mysli, ó Veliký. Naše ubohé mozky nejsou schopny prohlédnout velikost Tvých myšlenek a pochopit korelaci poměru celkového počtu klientů subjektu s ekonomikou provozu licencovaného spoje. Víme, že Tě nejsme hodni, ale přesto prosíme. Osviť nás velikostí svého ducha a my Tě za to budeme velebit do konce našich dnů, ó Veliký.


....Asi tak stejně jako vaše 2 stánky A4, které vyplodily tento balast.... já tu nejsem za chytrolína co tu káže jaké zařízení se bude masivně nasazovat


já jsem tu něco takového kázal ? Prosím odkaz. Díky.

okoun píše:Nevím opravdu proč máš tak nechápavou hlavu. Pokud mám víc zákazníků a dobře vedu podnik, tak logicky mám i více prostředků na to zvelbovat síť a to znamená zlepšovat infrastrukturu, tedy u RR spojů: spoje ve volných pásmech předělávat na spolehlivější licencovaná a nečekat na to až se nějakou trouba vedle ukáže s PBM10 s WIFI 17GHz alliance či jak se to jmenuje :evil:
Teď dáváme na 200 zákazníků MP360 či MP600, ale prostě poplatek za licenci by už byl zbytečně moc, když to zatím dobře funguje.


Moje nechápavá hlava ještě včera četla o 10 000 zákaznících, aby se vyplatila licence. Rád si v takových případech píšu s člověkem, který mě poučuje o konzistenci názorů.
0 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!

Uživatelský avatar
Kolombo
Příspěvky: 128
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod Kolombo » 9 years ago

Jenže komu zvolit, komu napsat? Líbilo by se mi, kdyby měla ISP aliance jeden email (např. dotazy@ispaliance.cz), kde by dotaz někdo rozdělil mezi patřičné osoby kdo má odpovědět. Protože jsem psal Jakubu Rezkovi a zatím odpověď žádná. A posílat všechno všem, aby mi odpovídalo 5 lidí na stejnou otázku mi nepřijde jako správné řešení, ale obtěžující řešení...
K.
0 x
Zatím toho vím o sítích méně, než bych rád někdy věděl... ale pracuji na tom :-)

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 9 years ago

stepan.benes píše:
okoun píše:
Ó, jedinečný Okoune, byl bys tak laskav a nechal nás, ubohé červy nahlédnout do tajů Tvé mysli, ó Veliký. Naše ubohé mozky nejsou schopny prohlédnout velikost Tvých myšlenek a pochopit korelaci poměru celkového počtu klientů subjektu s ekonomikou provozu licencovaného spoje. Víme, že Tě nejsme hodni, ale přesto prosíme. Osviť nás velikostí svého ducha a my Tě za to budeme velebit do konce našich dnů, ó Veliký.


....Asi tak stejně jako vaše 2 stánky A4, které vyplodily tento balast.... já tu nejsem za chytrolína co tu káže jaké zařízení se bude masivně nasazovat


já jsem tu něco takového kázal ? Prosím odkaz. Díky.

No tak pokud tu je napsáno jako že dle dvou stránek A4 to je nejlepší varianta a ten kdo si tvrdí oponovat je trouba, tak asi není co řešit :)

okoun píše:Nevím opravdu proč máš tak nechápavou hlavu. Pokud mám víc zákazníků a dobře vedu podnik, tak logicky mám i více prostředků na to zvelbovat síť a to znamená zlepšovat infrastrukturu, tedy u RR spojů: spoje ve volných pásmech předělávat na spolehlivější licencovaná a nečekat na to až se nějakou trouba vedle ukáže s PBM10 s WIFI 17GHz alliance či jak se to jmenuje :evil:
Teď dáváme na 200 zákazníků MP360 či MP600, ale prostě poplatek za licenci by už byl zbytečně moc, když to zatím dobře funguje.


Moje nechápavá hlava ještě včera četla o 10 000 zákaznících, aby se vyplatila licence. Rád si v takových případech píšu s člověkem, který mě poučuje o konzistenci názorů.


Jo asi bude problém že licence je pomnožné slovo a v tomto případě jsem myslel licence jako více licencí. Jo moje blbá čeština
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Uživatelský avatar
stepan.benes
Příspěvky: 818
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stepan.benes » 9 years ago

Kolombo píše:Jenže komu zvolit, komu napsat? Líbilo by se mi, kdyby měla ISP aliance jeden email (např. dotazy@ispaliance.cz), kde by dotaz někdo rozdělil mezi patřičné osoby kdo má odpovědět. Protože jsem psal Jakubu Rezkovi a zatím odpověď žádná. A posílat všechno všem, aby mi odpovídalo 5 lidí na stejnou otázku mi nepřijde jako správné řešení, ale obtěžující řešení...
K.

info@ispalliance.cz :)
0 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!

REJJA
Příspěvky: 27
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod REJJA » 9 years ago

Moc se omlouvám za zpoždění s odpověďmi na maily. Měl jsem chřipku.

Pokud bych neodpovídal i dál, mail nedorazil a prosím poslat poštou. Na všechny maily by mělo být již odpovězeno.

Tým už jsme posílili a čekáme další posilu od 1.3.

obecné adresy jsou ispa@ispa.cz, info@ispalliance.cz

Díky Jakub Rejzek
0 x

REJJA
Příspěvky: 27
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod REJJA » 9 years ago

Ahoj,

žádné DEMO zpřístupňovat nebudeme, ale nemáme žádný problém dodat komukoliv jeho vlastní zařízení na otestování.
Alliance nebude technologie půjčovat bezplatně , ale oproti platbě nemáme žádný problém dodat. Zkušenosti z provozu jsou dostupné členům Alliance.
Jako takoví jsme otevření a pokud budete chtít do Alliance vstoupit, můžeme okamžitě začít jednat.

BTW: vydávání SICE za útok Alliance na malé operátory je sprostá lež. Reagujeme na poptávku na trhu, z něčeho to musíme financovat rozvoj naší platformy. A kdybychom to neudělali my, o měsíc později by to byl někdo další.
0 x

hol
Příspěvky: 883
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod hol » 9 years ago

Až to od ISPA koupí někdo nezávislý, ten pak výsledky testů snad zveřejnit může. Rozumné tedy bude počkat, až to tu někdo "vychválí". :D Zatím se tu o všech důležitých zařízení nějaký výstup vždycky objevil.
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 9 years ago

REJJA píše:Ahoj,

žádné DEMO zpřístupňovat nebudeme, ale nemáme žádný problém dodat komukoliv jeho vlastní zařízení na otestování.
Alliance nebude technologie půjčovat bezplatně , ale oproti platbě nemáme žádný problém dodat. Zkušenosti z provozu jsou dostupné členům Alliance.
Jako takoví jsme otevření a pokud budete chtít do Alliance vstoupit, můžeme okamžitě začít jednat.

BTW: vydávání SICE za útok Alliance na malé operátory je sprostá lež. Reagujeme na poptávku na trhu, z něčeho to musíme financovat rozvoj naší platformy. A kdybychom to neudělali my, o měsíc později by to byl někdo další.


nevím na jakou poptávku na trhu reagujete, nezaznamenal jsem zde na foru jediný zájem o WIFI v pásmu 17GHz za to se tu řešlilo něco na 24GHz což bylo úplně přehlédnuto.
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

REJJA
Příspěvky: 27
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod REJJA » 9 years ago

:-) poptávku nevytvářejí kecy na tomhle foru:-)

To jste mně pobavil, svět je krásně růžový a jednoduchý, takový přehlednější:-)
0 x

Dalibor Toman
Příspěvky: 1246
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Dalibor Toman » 9 years ago

okoun píše:nevím na jakou poptávku na trhu reagujete, nezaznamenal jsem zde na foru jediný zájem o WIFI v pásmu 17GHz za to se tu řešlilo něco na 24GHz což bylo úplně přehlédnuto.


naopak je jasne, ze kazdy si budeme muset koupit alespon jeden kus, aby bylo na cem spoustet scany az nam FDD v 17ghz najednou zacnou zlobit :D
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 9 years ago

Dalibor Toman píše:
okoun píše:nevím na jakou poptávku na trhu reagujete, nezaznamenal jsem zde na foru jediný zájem o WIFI v pásmu 17GHz za to se tu řešlilo něco na 24GHz což bylo úplně přehlédnuto.


naopak je jasne, ze kazdy si budeme muset koupit alespon jeden kus, aby bylo na cem spoustet scany az nam FDD v 17ghz najednou zacnou zlobit :D


+1 výbornej marketingovej tah :)
no dost tlachání, přístroj je stejně již vypuštěn a nic tomu už nezabrání jak je vidět, no třeba to nebude tak horké na konec, ukáže až praxe, ale takové ty kecy o tom, že když ne my tak že oni fakt miluji, typickej českej přístup fakt.
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

GRFS
Příspěvky: 667
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod GRFS » 9 years ago

Tak clenove ISPA evidentne testuji, coz je videt na tom pripadu s rusenim nasi MP600 v Melniku, co jsem popsal. Zakladajicim clenem ISPA je Trioptimum(Trionet), ktery ma stozar na Chloumku hned vedle nas :-) Pokud si takto ISPA predstavuje aplikaci technologie, tak je to presne duvod, proc jsem zde vyjadril sve obavy.
0 x
A0 = 92,4+20log(d0*f)
Art = A0+Ap+(-Gtx–Grx)
nr = nv-Art

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 9 years ago

GRFS píše:Tak clenove ISPA evidentne testuji, coz je videt na tom pripadu s rusenim nasi MP600 v Melniku, co jsem popsal. Zakladajicim clenem ISPA je Trioptimum(Trionet), ktery ma stozar na Chloumku hned vedle nas :-) Pokud si takto ISPA predstavuje aplikaci technologie, tak je to presne duvod, proc jsem zde vyjadril sve obavy.

Zase to lehlo?
0 x