Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Nove generalni povoleni z CTU pro pasmo 71/81GHz

WIFI, LTE, dvoubodové spoje, antény atd. Vlákna zaměřené přímo na problematiku MikroTik/RouterBoard a Ubiquiti prosím směrujte do příslušného fóra, viz výše.
Julian
Příspěvky: 369
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Re: Nove generalni povoleni z CTU pro pasmo 71/81GHz

Příspěvekod Julian » 4 years ago

TTcko píše:Čus,
jestli dá ČTU k dispozici data jako u 80GHz taky pro 60GHz, tak to do stejný mapy vyplivnem :-) akorát to bude na 60ky.amigonet.cz .-)


No já mám spíš problém se zadáváním spojů u ČTU, v současné době mi 602ka nefunguje nikde...
0 x

jirka123
Příspěvky: 73
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod jirka123 » 4 years ago

Minulý týden jsem jich zadával asi 20 a bez problémů. Jinak ten systém zaspal dobu tak o 20 let.
Jirka
.
Julian píše:
TTcko píše:Čus,
jestli dá ČTU k dispozici data jako u 80GHz taky pro 60GHz, tak to do stejný mapy vyplivnem :-) akorát to bude na 60ky.amigonet.cz .-)


No já mám spíš problém se zadáváním spojů u ČTU, v současné době mi 602ka nefunguje nikde...
0 x

Julian
Příspěvky: 369
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Julian » 4 years ago

TTcko píše:Čus,
jestli dá ČTU k dispozici data jako u 80GHz taky pro 60GHz, tak to do stejný mapy vyplivnem :-) akorát to bude na 60ky.amigonet.cz .-)


Jsi zlatej, koukal jsem na Vaši nabídku a celkem to v Ústí asi kosíte ne?
Jak je tu u nás v Praze těch 80tek hodně, tak ta mapa dost nestíhá a načítá se dost pomalu, nešlo by to nějak optimalizovat, nevím ale co je limitem.

R
0 x

Uživatelský avatar
zacharias
Příspěvky: 56
Registrován: 4 years ago

Příspěvekod zacharias » 4 years ago

Julian píše:No já mám spíš problém se zadáváním spojů u ČTU, v současné době mi 602ka nefunguje nikde
Nový notebook s OEM Windows lze pořídit ani ne za čtyři litry bez daně, compute stick vyjde ještě levnějc. To žádnou firmu rozhodně nezruinuje :joy: Mekbůky jsou na machrování před borkama dobrý, ale na komunikaci se státní správou holt nepoužitelný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2 x
Dělá-li soupeř chybu, netřeba ho rušit.

Julian
Příspěvky: 369
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Julian » 4 years ago

zacharias píše:
Julian píše:No já mám spíš problém se zadáváním spojů u ČTU, v současné době mi 602ka nefunguje nikde
Nový notebook s OEM Windows lze pořídit ani ne za čtyři litry bez daně, compute stick vyjde ještě levnějc. To žádnou firmu rozhodně nezruinuje :joy: Mekbůky jsou na machrování před borkama dobrý, ale na komunikaci se státní správou holt nepoužitelný :stuck_out_tongue_closed_eyes:


Vy jste mne někdy viděl s nějakou holkou?
Respektive jinak, je mi z Vás fyzicky zle, jak tlačíte na ty nejhorší lidské pudy, na lidskou zášť a závist, nechtěl bych být ve Vaší kůži, celý život žít jen s těmito myšlenkami. Tedy upřesňuji svoje vyjádření z vedlejšího vlákna, nebudu již reagovat na jakýkoliv Váš příspěvek z tohoto ani jiného anonymního účtu. Prosím nereagujte ani Vy na ty mé.
0 x

Uživatelský avatar
zacharias
Příspěvky: 56
Registrován: 4 years ago

Příspěvekod zacharias » 4 years ago

Julian píše:Vy jste mne někdy viděl s nějakou holkou?
Respektive jinak, je mi z Vás fyzicky zle, jak tlačíte na ty nejhorší lidské pudy, na lidskou zášť a závist, nechtěl bych být ve Vaší kůži, celý život žít jen s těmito myšlenkami. Tedy upřesňuji svoje vyjádření z vedlejšího vlákna, nebudu již reagovat na jakýkoliv Váš příspěvek z tohoto ani jiného anonymního účtu. Prosím nereagujte ani Vy na ty mé.

Ne, nikdy jsem Vás neviděl. Ale vidím, že můj odhad byl správný :joy:
Ale tak už nebrečte. Poradím Vám, Intel Compute Stick na 602ku skutečně stačí.
0 x
Dělá-li soupeř chybu, netřeba ho rušit.