u nás jsme pár spojů dali protože to udělala první konkurence, takže jen proto nechceme aby nám ujel vlak
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
AP 60ghz
- okoun
- Příspěvky: 6980
- Registrován: 17 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Mordor
Re: AP 60ghz
40 spojů jako není určitě na test
nevím ale zdá se mi to jako hodně silnej hazard v telekomunikačním podnikání nasazovat něco v takové míře co zatím není zcela legální....
u nás jsme pár spojů dali protože to udělala první konkurence, takže jen proto nechceme aby nám ujel vlak
i když se mi nelíbí že to je zatím černota
u nás jsme pár spojů dali protože to udělala první konkurence, takže jen proto nechceme aby nám ujel vlak
0 x
-
kure05
- Příspěvky: 886
- Registrován: 14 years ago
U nás v LBC si na tom někteří ISP jedou ve velkým celej business a maj tím konekty na většinu svejch AP. Dávaj na tom net firmám, školám a jinejm státním institucím. A nikdo s tím nic nedělá. ČTU o tom ví a taky nic . . .
0 x
-
pgb
- Příspěvky: 722
- Registrován: 9 years ago
Východní čechy - Pardubice, Hradec Králové, Vysoké Mýto atd..... Běžně 2-3 60ky na stožárku. Dřív se dělaly spoje s nějakou topologií a koncepcí, teď tu pozoruji šílený řetězení z důvodu vysoké kapacity. V Holicích v Čechách je ulice, která má 4km a z centra až na konec je prostřílena 60G krátkými skoky kolem 800m. Normálně by to skoro nešlo, teď v zájmu velké kapacity jsou udělaný retranslace i na zakazníkách, hlavně aby došel ten gigabit až na konec. Jako testovat to chápu, pár spojů, ale některé firmy na tom už jedou z 3/4 spojů. Hlavně ve městech. Popravdě za ty prachy to je po dlouhé době stagnace super pokrok. Nikdo mi ale nevymluví, že to lidi z velké trojky a sere. Následně z čtú. Co jsem četl to pdf od eu regulatora, Tak doporučení je povolit, jen náš úřad brání velkou trojku a rozhodně v tomhle nesměřuje k podpoře rozvoje rychlého netu. Naopak podpoře nepovolováním a vyhrožováním docela dost brání.
0 x
-
bicak007
- Příspěvky: 7
- Registrován: 17 years ago
Testovani už proběhlo davno o lhg spojich s novějším firm. člověk v podstatě neví i za silnějšího deště do 800m vpohodě (samozřejmě že ne zcela vždy). Až do ted:-(
A co se tyče nahlašení od konkurence... ti jich maji více než my takže proč by do toho zbytečně štourali...
https://ctrlv.cz/AMx8
A co se tyče nahlašení od konkurence... ti jich maji více než my takže proč by do toho zbytečně štourali...
https://ctrlv.cz/AMx8
0 x
- Insider
- Příspěvky: 2453
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Kontroly kontroly. Má někdo zahájené správní řízení pro provoz 60G? Kontrolující pokuty nerozdavaji.
1 x
-
joker
- Příspěvky: 471
- Registrován: 16 years ago
- antispam: Ano
pgb píše:Východní čechy - Pardubice, Hradec Králové, Vysoké Mýto atd..... Běžně 2-3 60ky na stožárku.
Který větší ISPíci (s obratem nad 5 mil/rok) to nasazují?
0 x
- okoun
- Příspěvky: 6980
- Registrován: 17 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Mordor
co tím chceš říci? jako že když někdo má velký obrat tak když může tak nechce ušetřit? 
0 x
-
whef
- Příspěvky: 997
- Registrován: 18 years ago
Znám vélého ISP, člena ISP alliance, co to u nás teď cpe skoro všude, zatím vyčkáváme.
joker píše:pgb píše:Východní čechy - Pardubice, Hradec Králové, Vysoké Mýto atd..... Běžně 2-3 60ky na stožárku.
Který větší ISPíci (s obratem nad 5 mil/rok) to nasazují?
0 x
-
K3NY
- Příspěvky: 442
- Registrován: 10 years ago
whef píše:Znám vélého ISP, člena ISP alliance, co to u nás teď cpe skoro všude, zatím vyčkáváme.joker píše:pgb píše:Východní čechy - Pardubice, Hradec Králové, Vysoké Mýto atd..... Běžně 2-3 60ky na stožárku.
Který větší ISPíci (s obratem nad 5 mil/rok) to nasazují?
budete cekat tak dlouho az probehne povoleni, sice to bude legalne na 200m, ale kdo to bude resit? vykon nevykon.
0 x
-
Peyrak
- Příspěvky: 1588
- Registrován: 19 years ago
- Gemb
- Příspěvky: 2633
- Registrován: 11 years ago
Niektori to tu pisete v takom duchu, ze vas to stve, ze niektore firmy vo velkom stavaju na tom biznis a vy nie lebo ste poctivi a lebo je to nelegalne a bla bla....budte radi, ze to tolko firiem pouziva...uvolni sa troska 5ka a ine pasma...
1 x
-
shooter
- Příspěvky: 772
- Registrován: 18 years ago
-
kure05
- Příspěvky: 886
- Registrován: 14 years ago
-
dagus
- Příspěvky: 1288
- Registrován: 15 years ago
-
shooter
- Příspěvky: 772
- Registrován: 18 years ago