❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
AP 60ghz
-
tomasik
- Příspěvky: 103
- Registrován: 14 years ago
Re: AP 60ghz
nevíte někdo jestli to propojeni "bílé káblík" mezi deskou a tím "plošňáčkem" (anténkou) je konektor typu UMCC či U.FL ? Tom
0 x
-
shooter
- Příspěvky: 772
- Registrován: 18 years ago
-
kure05
- Příspěvky: 886
- Registrován: 14 years ago
tomasik píše:nevíte někdo jestli to propojeni "bílé káblík" mezi deskou a tím "plošňáčkem" (anténkou) je konektor typu UMCC či U.FL ? Tom
Je tam ufl, ale menší než co všichni známe z wifi karet.
0 x
- stouracpetr
- Příspěvky: 623
- Registrován: 18 years ago
Je to W.fl . Pozor ,ruzni vyrobci maji nepatrne jine rozmery-budto se vikle nebo jde nasunout velmi ztuha.
Vi nekdo,jaky je typ napajeciho mikrokonektoru s cervenym a modrym vodicem? Dvoupolovy,rastr cca 0,7 mm.
Vi nekdo,jaky je typ napajeciho mikrokonektoru s cervenym a modrym vodicem? Dvoupolovy,rastr cca 0,7 mm.
0 x
-
rado3105
- Příspěvky: 2288
- Registrován: 17 years ago
nasadene na 70m, w60g, boli dazde, snezilo...bez vypadku
- ping je vyssi lebo to je cez 5 skokov...
- ping je vyssi lebo to je cez 5 skokov...
- Přílohy
-
- 01Jan2018_11-00-58.jpg (157.6 KiB) Zobrazeno 3038 x
0 x
- Gemb
- Příspěvky: 2633
- Registrován: 11 years ago
- stouracpetr
- Příspěvky: 623
- Registrován: 18 years ago
stouracpetr píše:Je to W.fl . Pozor ,ruzni vyrobci maji nepatrne jine rozmery-budto se vikle nebo jde nasunout velmi ztuha.
Vi nekdo,jaky je typ napajeciho mikrokonektoru s cervenym a cernym vodicem? Dvoupolovy,rastr cca 0,7 mm.
0 x
-
arrabbella
- Příspěvky: 139
- Registrován: 13 years ago
stouracpetr píše:Je to W.fl . Pozor ,ruzni vyrobci maji nepatrne jine rozmery-budto se vikle nebo jde nasunout velmi ztuha.
Vi nekdo,jaky je typ napajeciho mikrokonektoru s cervenym a modrym vodicem? Dvoupolovy,rastr cca 0,7 mm.
Vypada to jako JST konektor, ale nejmensi JST-SH ma roztec 1 mm - https://en.wikipedia.org/wiki/JST_connector ...
0 x
- honzam
- Příspěvky: 5527
- Registrován: 19 years ago
Gemb píše:Ping je bezvyznamna vec ked clovek nevie ci to nebezi na najnizsich ratoch.
Myslíš že chybí podpora SNMP vyčítání signálu a datarate? To časem dodělají, zatím je to moc nové
0 x
- honzam
- Příspěvky: 5527
- Registrován: 19 years ago
Kluci z polska. 270m. Takové dost neučesané provedení 
http://www.martcom.net.pl/60ghz/60antena.jpg
http://www.martcom.net.pl/60ghz/5.jpg
http://www.martcom.net.pl/60ghz/60antena.jpg
http://www.martcom.net.pl/60ghz/5.jpg
0 x
- Viktor Novotný
- Moderátor
- Příspěvky: 4611
- Registrován: 21 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Novy Jicin
- Kontaktovat uživatele:
- midnight_man
- Příspěvky: 3680
- Registrován: 15 years ago
dosmerovali parabolou....
///ked si to date na 90cm satelitnu parabolu namiesto LNB a dobre natocite...vysledok bude tiez pekny
///ked si to date na 90cm satelitnu parabolu namiesto LNB a dobre natocite...vysledok bude tiez pekny
Naposledy upravil(a) midnight_man dne 01 Jan 2018 16:44, celkem upraveno 1 x.
0 x
-
mpcz
- Příspěvky: 2779
- Registrován: 20 years ago