❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Pocet spojeni vadi AP nevadi bridge ??

WIFI, LTE, dvoubodové spoje, antény atd. Vlákna zaměřené přímo na problematiku MikroTik/RouterBoard a Ubiquiti prosím směrujte do příslušného fóra, viz výše.
Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 21 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Pocet spojeni vadi AP nevadi bridge ??

Příspěvekod Viktor Novotný » 20 years ago

Resim stale opakujici se tema poctu spojeni, bittorrent, dc atd ... a zajima me jedna vec a tu me mozna nekdo z Vas vysvetli. Jak je mozne ze AP se pretezuje a diky toho vzrusta ping ... ale kdyz jsou na chlup stejna AP v bridge tak jim tohle vubec nevadi ... ? Je to totozne zelezo .. tak proc AP to vadi .. ?

Diky
0 x