❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Cambium ePmp Force 300-25 upgrade , ee :(

WIFI, LTE, dvoubodové spoje, antény atd. Vlákna zaměřené přímo na problematiku MikroTik/RouterBoard a Ubiquiti prosím směrujte do příslušného fóra, viz výše.
Uživatelský avatar
reset
Příspěvky: 2902
Registrován: 18 years ago
Bydliště: intERnet

Cambium ePmp Force 300-25 upgrade , ee :(

Příspěvekod reset » 6 years ago

Pred rokem jsme koupili u i4 cambium ePmp Force 300-25 , dve anteny i s radii, teprve ted jsem se dokopal k nim, ale
v jedne jde vse jak po masle, v druhe neni moznost upgradu a ani licence se neda vlozit.
epmp.png
epmp.png (45.16 KiB) Zobrazeno 4415 x

error pri pokusu o upgrade:
epmp.eror.png
epmp.eror.png (46.42 KiB) Zobrazeno 4415 x


co s tim lze udelat? Nebo to rovnou vyreklamovat ?
dekuji

pridavam jeste poznamku: zkousel jsem snad vsechny verze co jsem nasel, u vsech se to chova stejne .
0 x

Uživatelský avatar
reset
Příspěvky: 2902
Registrován: 18 years ago
Bydliště: intERnet

Příspěvekod reset » 6 years ago

nikoho nenapada co s tim udelat, aby to bylo funkcni ? ... posilam mail ma i4 reklamaci
0 x