❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Je tu někdo kdo opravuje AF24?

WIFI, LTE, dvoubodové spoje, antény atd. Vlákna zaměřené přímo na problematiku MikroTik/RouterBoard a Ubiquiti prosím směrujte do příslušného fóra, viz výše.
CrazyApe
Příspěvky: 790
Registrován: 11 years ago

Je tu někdo kdo opravuje AF24?

Příspěvekod CrazyApe » 6 years ago

Zdravím,
je tu aktuálně někdo, kdo umí opravit AF24? Spoj je funkční ale chybí mu oproti výpočtům asi 30dB signálu na obou stranách...
0 x