Nevíte proč jak je možné, že když nastavím AP (v mikrotiku) na 1., 2., 9. kanál, tak se k němu žádný klient nepřipojí. Je to AP s kartou TL-WN551G s chipem AR5006X. Díky.
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
12. a 13. kanál v Mikrotiku
-
Besito
- Příspěvky: 595
- Registrován: 20 years ago
12. a 13. kanál v Mikrotiku
Kam se poděly 12. a 13. kanál v Mikrotiku??? Docela bych to tam ¨chtěl mít zpět
Neni na to nějaký PlugIn, nebo nějaký update?
Nevíte proč jak je možné, že když nastavím AP (v mikrotiku) na 1., 2., 9. kanál, tak se k němu žádný klient nepřipojí. Je to AP s kartou TL-WN551G s chipem AR5006X. Díky.
Nevíte proč jak je možné, že když nastavím AP (v mikrotiku) na 1., 2., 9. kanál, tak se k němu žádný klient nepřipojí. Je to AP s kartou TL-WN551G s chipem AR5006X. Díky.
0 x
-
Zdeněk.hb
- Příspěvky: 157
- Registrován: 21 years ago
- Bydliště: Havlíčkův Brod
- Kontaktovat uživatele:
Besito píše:Kam se poděly 12. a 13. kanál v Mikrotiku??? Docela bych to tam ¨chtěl mít zpětNeni na to nějaký PlugIn, nebo nějaký update?
Nevíte proč jak je možné, že když nastavím AP (v mikrotiku) na 1., 2., 9. kanál, tak se k němu žádný klient nepřipojí. Je to AP s kartou TL-WN551G s chipem AR5006X. Díky.
12 i 13 kanál mikrotik umí ... stačí si nastavit na wifi kartě region na Czech Republic
0 x