❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
CM10/miniPCI
-
Libor Katolický
- Příspěvky: 20
- Registrován: 21 years ago
CM10/miniPCI
Nemáte někdo zkušenosti s detekcí tyto karty(v redukci miniPCI) na starších PC? Konkrétně DELL Optiplex GX1?? Zkoušel jsem to např. na ABIT BE6 II(BX chipset), PCI myslím že je v2.1 a ani BIOS mi ji v PCI listu neukázal.
0 x
-
Leeonek
- Příspěvky: 3485
- Registrován: 21 years ago
Libor Katolický píše:Nemáte někdo zkušenosti s detekcí tyto karty(v redukci miniPCI) na starších PC? Konkrétně DELL Optiplex GX1?? Zkoušel jsem to např. na ABIT BE6 II(BX chipset), PCI myslím že je v2.1 a ani BIOS mi ji v PCI listu neukázal.
Odzkoušeno, je to funkční, v GX1 mám 1x RB14 + 1x obyč redukce PCI>miniPCI a v ní CM10, vše funguje bez problémů
0 x