Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Ceragon IP-20c Cena Skusenosti

WIFI, LTE, dvoubodové spoje, antény atd. Vlákna zaměřené přímo na problematiku MikroTik/RouterBoard a Ubiquiti prosím směrujte do příslušného fóra, viz výše.
winet
Příspěvky: 2
Registrován: 11 years ago

Ceragon IP-20c Cena Skusenosti

Příspěvekod winet » 10 years ago

Mal by som zaujem o Ceragon IP-20C 1Gbps pripadne nieco ine co by mi na 16km prenieslo 1Gbps za rozumnu cenu.

Pripadne ak je nieco s vyssimi prenosovkami napr tu hore v banere je nieco s 2Gbps.

vdaka za vsetky odpovede k teme
0 x

Chimiak
Příspěvky: 68
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chimiak » 10 years ago

Ahoj,
mame 2 trasy na IP-20 a maximalni spokojenost, od ledna o tom nevim. Trasy 16km a 25km. Od nasazeni to nevypadlo ani jednou, maji pekne udelanou adaptivku.
0 x

4gd1
Příspěvky: 158
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod 4gd1 » 10 years ago

kde kupujete Ceragony?
0 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 10 years ago

tydle hracky sem videl na objektu CRa kdyz sme tam jeste byli...znicehonic se jim tam zjevilo hned 5 kusu tusim, nejaky spesl zdroje a odvod do site optika...to nebude levna sranda co...CRa meli tu vyhodu ze to meli prdly do vlnovodu cca 3metrovych parabol, takze dosah asi exelentni...
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

GRFS
Příspěvky: 667
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod GRFS » 9 years ago

Jenze to cos videl na objektu CRa neni IP20, ale Nera Evolution prevlecena do kabatu Ceragonu, kterej Neru koupil.
0 x
A0 = 92,4+20log(d0*f)
Art = A0+Ap+(-Gtx–Grx)
nr = nv-Art

Chimiak
Příspěvky: 68
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chimiak » 9 years ago

Ceragony vam radi nadceni v Datacomu viz. http://www.datacom.cz/Ceragon_Networks

V.
0 x

whef
Příspěvky: 997
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod whef » 9 years ago

Rád bych oprášil toto téma, máte někdo nasazené ? jakou s tím máte zkušenost ? Uvažuju o 18/56Mhz x Ghz v 1Gbit na 3 km cena je oki co vím.
0 x

Uživatelský avatar
stepan.benes
Příspěvky: 818
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stepan.benes » 9 years ago

Ceragony jsme teď začali nasazovat v ISPA. Poměr cena/výkon super !
0 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!

whef
Příspěvky: 997
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod whef » 9 years ago

Oki díky, no vy máte určitě good ceny, jako aj na jiné. U nas je ISPA nyní konkurence :)

stepan.benes píše:Ceragony jsme teď začali nasazovat v ISPA. Poměr cena/výkon super !
0 x

Uživatelský avatar
stepan.benes
Příspěvky: 818
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stepan.benes » 9 years ago

whef píše:Oki díky, no vy máte určitě good ceny, jako aj na jiné. U nas je ISPA nyní konkurence :)

stepan.benes píše:Ceragony jsme teď začali nasazovat v ISPA. Poměr cena/výkon super !


Odkud jsi ? ISPA není konkurence ale (mimo jiné) neutrální servisní platforma. Konkurence může být možná člen nebo akcionář.
0 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 9 years ago

už se tyto hračky dělají only ODU a nebo stále IDU+ODU?
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

whef
Příspěvky: 997
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod whef » 9 years ago

IP 20C je samozřejmě FOD je to jedno z nejlepších současných rádií podle mne cca rok na trhu. Jinak rodina produktů IP20 má různé provedení i splitová, ale ty jsou především pro americké operátory s extrémním výkonem, na dlouhé vzdálenosti.
Zde je video IP20C http://youtu.be/fs_Wmg9JFNc
jak už to bylo zmíněno, docela se to nasazuje, a věřím, že co se i ceny a spolehlivosti týče tak je to best of. a poměru cena/výkon v licencích
zde představení celé platformy http://youtu.be/jSBgTW_nrXk

okoun píše:už se tyto hračky dělají only ODU a nebo stále IDU+ODU?
0 x

Uživatelský avatar
sub_zero
Příspěvky: 1741
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sub_zero » 9 years ago

Kdo to u nás dělá? Kaiser? Datacom?
0 x
Říkáš-li, že něco nejde, znamená to, že to neumíš.

Jirka Lazorčák

PS: Ta fotka je stará, už mám +15kilo..

Peyrak
Příspěvky: 1588
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Peyrak » 9 years ago

CBL
0 x

whef
Příspěvky: 997
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod whef » 9 years ago

Dělé to víc firmem co vím, CBL jeden z hlavních, jinak Datacom, Evvo, a další ..
0 x