Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Mikrotik a Artheros 5213

WIFI, LTE, dvoubodové spoje, antény atd. Vlákna zaměřené přímo na problematiku MikroTik/RouterBoard a Ubiquiti prosím směrujte do příslušného fóra, viz výše.
sodar2
Příspěvky: 45
Registrován: 18 years ago
Bydliště: Napajedla
Kontaktovat uživatele:

Mikrotik a Artheros 5213

Příspěvekod sodar2 » 18 years ago

Zdravím, mám takový malý problém s mikrotikem. Chci vybudovat páteřní spoj v pásmu 5GHz zakoupil jsem kartu CM9 s chipsetem Artheros Ar5213A. Problém je v tom že mikrotik tuhle kartu nerozezná. Upgradoval jsem na 2.9.8 a také nic. Karta je v redukci miniPCI. Nesetkal se někdo s tímhle problémem?
0 x

Steebe
Příspěvky: 110
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Steebe » 18 years ago

Pokud ji nerozebehnes ani pod WIN tak reklamuj ... kamaradovi se stalo presne to stejne ... nefachala a nesla ani najit v system resources .... reklamace to vyresila...
0 x

sodar2
Příspěvky: 45
Registrován: 18 years ago
Bydliště: Napajedla
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sodar2 » 18 years ago

Ve windows to jede v poho. (Systém – resources najde artheros 5212 rev:1 ). Ale to je tak vše co mikrotik dělá.
0 x

Dušan Vlček

Příspěvekod Dušan Vlček » 18 years ago

Hloupy dotaz, ale presto: jaky mate level licence? Jeste muzete zkusit mikrotik zresetovat do defaultniho nastaveni. Setkal jsem se s tim, ze se do mikrotiku nenadetekovala, az po resetu.
0 x

sodar2
Příspěvky: 45
Registrován: 18 years ago
Bydliště: Napajedla
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sodar2 » 18 years ago

Mám level 5.
Na problém jsem už asi došel, zítra otestuji a napíšu, jak to dopadlo :)
0 x

sodar2
Příspěvky: 45
Registrován: 18 years ago
Bydliště: Napajedla
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sodar2 » 18 years ago

Problém byl v redukci miniPCI – PCI pro cm9, nějak jsem si nevšimnul, že redukce je na novější PCI sloty a ve starých kampech prostě nejede. Moje blbost příště si dám majzla. :roll:
0 x